Total masterpoints: 561.82 earned by 131 players.
Total attendance: 132 tables.
1 19.05 Alene Wrobel, Farr West UT
2 18.41 Bill Braun, Salt Lake City UT
3 18.21 Uri Loewenstein, Salt Lake City UT
4 18.07 Jim Flesher, Salt Lake City UT
5 17.60 Rodney Organt, Salt Lake City UT
6 15.30 Michael Berggren, Salt Lake City UT
7 15.28 Ankur Rathi, San Francisco CA
8 14.51 Deirdre Nickel, Salt Lake City UT
9 14.43 Steve Towner, Salt Lake City UT
10 13.70 Richard Miller, Ogden UT
11 13.22 Judy Stanfield, Salt Lake City UT
12 12.85 Max Aeschbacher, Salt Lake City UT
13 12.31 Z Vardeny, Salt Lake City UT
14 10.66 Alan Sparrow, Salt Lake City UT
15 10.64 Randal Gentillon, Idaho Falls ID
16 10.64 Aaron Cavender, Sandy UT
17 10.50 Barbara Watkins, Draper UT
18 9.15 Massoud Tahmassebipour, Holladay UT
19 9.08 Yinghan Ding, Salt Lake City UT
20 8.09 Jimmy Payne, Salt Lake City UT
21 7.71 Suzelle McCullough, Park City UT
22 7.71 Katherine Mitchell, Park City UT
23 7.60 Larry Bonnette, Bountiful UT
24 7.29 Melanie Peche, Salt Lake City UT
25 6.56 Lee Payne, Salt Lake City UT
26 5.83 Steve Visocan, Townsend MT
27 5.83 Bob Donaldson, Ogden UT
28 5.79 Ronald Fakler, Springville UT
29 5.79 Maryann Fakler, Springville UT
30 5.51 Bill Aeschbacher, Park City UT
31 5.47 Wendy Sexton, Coram MT
32 5.27 F Jahanbani, Salt Lake City UT
33 5.09 Harold Farnsworth, Park City UT
34 5.09 Barbara Lundy, Park City UT
35 5.07 Irene Monical, Layton UT
36 5.06 Nancy Sparrow, Salt Lake City UT
37 4.83 Glenda Bradley, Salt Lake City UT
38 4.78 Nancy Larson, Draper UT
39 4.62 Judy Gabourie, Roy UT
40 4.44 Susan Anderson, Salt Lake City UT
41 4.34 Julianne Adair, Midvale UT
42 4.34 Doug Adair, Midvale UT
43 4.31 Susan Robbins, Morristown NJ
44 4.20 Lee Sporleder, North Salt Lake UT
45 4.06 Sue Cullen, Helena MT
46 3.95 Ann Morin, Park City UT
47 3.78 Leslie Eiser, Pointe-Claire QC
48 3.70 Bill Etnyre, Salt Lake City UT
49 3.66 Ruth Andersen, Salt Lake City UT
50 3.54 Roslyn Gallagher, Midway UT
51 3.54 Robin Snow, Heber City UT
52 3.36 Diane Schnarr, Salt Lake City UT
53 3.22 Martin Monical, Layton UT
54 3.16 Scott Rosenbush, Salt Lake City UT
55 3.12 Daryl Francom, Syracuse UT
56 3.07 Micheline Combs, Salt Lake City UT
57 3.03 Steve Rackham, Ogden UT
58 3.03 Marian Subic, Ogden UT
59 3.03 Ann Rackham, Ogden UT
60 2.86 Carmen von Bothmer, Salt Lake City UT
61 2.83 Shirley Tanner, Cottonwood Hgts UT
62 2.76 Paul Schnarr, Salt Lake City UT
63 2.67 Joann Okumura, Salt Lake City UT
64 2.57 Yvonne Thele, Salt Lake City UT
65 2.57 Terri Zionts, Boynton Beach FL
66 2.57 Stan Zionts, Boynton Beach FL
67 2.57 Ellie Stauffer, Salt Lake City UT
68 2.53 Marsene Patterson, Ogden UT
69 2.52 Sandy Haughey, Murray UT
70 2.41 Marilyn Walker, Salt Lake City UT
71 2.41 Diane Archer, Salt Lake City UT
72 2.37 Ray Johnson, Park City UT
73 2.37 Herb Lichtenstein, Jessup MD
74 2.36 Jerry Drake, Hailey ID
75 2.36 Deanne Drake, Hailey ID
76 2.35 Emily Piper, Cottonwood Heig UT
77 2.35 Candice Ragsdale, Taylorsville UT
78 2.35 Bernice Roberson, Salt Lake City UT
79 2.27 Ben Suta, Sandy UT
80 2.18 Joan Coles, Salt Lake City UT
81 2.12 Leon Smith, Salt Lake City UT
82 2.12 Becky Shreeve, Ogden UT
83 1.85 Lewis Boynton, Kaysville UT
84 1.82 Bud Temple, Salt Lake City UT
85 1.65 Monica Ferreyra, Heber UT
86 1.65 David Dean, Eagle Mountain UT
87 1.55 Ronald Stanfield, Salt Lake City UT
88 1.53 Judy Gibson, South Jordan UT
89 1.45 Carol Raabe, Colorado Spgs CO
90 1.45 Bud Raabe, Colorado Spgs CO
91 1.44 Rhea Foulger, Salt Lake City UT
92 1.44 Estelle Kevitch, Salt Lake City UT
93 1.43 Dick Wetherell, Murray UT
94 1.32 Marsha Clift, Salt Lake City UT
95 1.32 Barbara Bolland, Salt Lake City UT
96 1.24 Reese Nielsen, Perry UT
97 1.24 Judy Nielsen, Perry UT
98 1.24 John Werbelow, Heber City UT
99 1.24 Ginny Schulman, Park City UT
100 1.22 Daniel Ehrheart, Stansbury Park UT
101 1.22 Allene Fowler, Salt Lake City UT
102 1.12 Ruby Hammel, Salt Lake City UT
103 1.12 Jillane Pope, Salt Lake City UT
104 1.12 Aaron Dewell, Coalville UT
105 1.08 Pete Edwards, Salt Lake City UT
106 1.08 Bonnie Edwards, Salt Lake City UT
107 1.02 Donna Urbanek, Sandy UT
108 1.02 Calleen Precourt, Murray UT
109 0.99 Fred Coxe, Riverton UT
110 0.99 Coleen Cronin, Holladay UT
111 0.93 Lalit Kumar, Salt Lake City UT
112 0.93 Arun Bidwai, Salt Lake City UT
113 0.91 Nikki Wickman, Eagle Mountain UT
114 0.91 Cindy Willams, Salt Lake City UT
115 0.89 Serdar Akkor, Salt Lake City UT
116 0.89 Barry Mann, Salt Lake City UT
117 0.72 Pamela Hanrahan, Sandy UT
118 0.69 R Duda, Midvale UT
119 0.69 Mary Largent, Sandy UT
120 0.63 David Lufkin, Salt Lake City UT
121 0.50 Henry Gurley, Herriman UT
122 0.50 Dean Lindsey, Herriman UT
123 0.45 Susan Sandack, Salt Lake City UT
124 0.45 Loren Attwood, Salt Lake City UT
125 0.45 Linda Smith, Salt Lake City UT
126 0.45 Jody Chidester, Salt Lake City UT
127 0.44 Sid Paskett, Orem UT
128 0.44 Miki Paskett, Orem UT
129 0.44 Betsy Prouty, Salt Lake City UT
130 0.36 Judy Haynes, Salt Lake City UT
131 0.36 Carrie Fugett, Salt Lake City UT
|