Total masterpoints: 624.86 earned by 136 players.
Total attendance: 153 tables.
1 28.19 Bill Braun, Salt Lake City UT
2 25.38 Alene Wrobel, Farr West UT
3 22.22 Jim Flesher, Salt Lake City UT
4 22.19 Massoud Tahmassebipour, Holladay UT
5 20.53 Rodney Organt, Salt Lake City UT
6 20.17 Suzanne St Thomas, Boise ID
7 20.17 Craig Jones, Boise ID
8 19.02 Richard Miller, Ogden UT
9 17.22 Steve Towner, Salt Lake City UT
10 14.21 Harold Farnsworth, Salt Lake City UT
11 12.97 Judy Stanfield, Salt Lake City UT
12 12.59 Alan Sparrow, Salt Lake City UT
13 12.14 Nancy Sparrow, Salt Lake City UT
14 11.72 Julianne Adair, Midvale UT
15 11.72 Doug Adair, Midvale UT
16 11.29 William Aeschbacher, Park City UT
17 11.29 Ann Morin, Park City UT
18 9.28 Aaron Cavender, Sandy UT
19 9.03 Richard Dunie, Salt Lake City UT
20 9.03 Bonnie Lantz, Salt Lake City UT
21 8.93 Svetlana Stojsic, Salt Lake City UT
22 8.93 Ann Efnor, Salt Lake City UT
23 8.82 F R Jahanbani, Salt Lake City UT
24 8.48 Uri Loewenstein, Salt Lake City UT
25 8.48 Buzz Farnes, Midvale UT
26 7.04 Nancy Courtney, Salt Lake City UT
27 7.04 Judy Haynes, Salt Lake City UT
28 7.04 Gail Hensleigh, Salt Lake City UT
29 6.60 Max Aeschbacher, Salt Lake City UT
30 6.60 Ankur Rathi, San Francisco CA
31 6.11 Joann Okumura, Salt Lake City UT
32 5.71 Rick Olson, Salt Lake UT
33 5.57 Pien Chang, Sandy UT
34 5.38 Nancy Larson, Draper UT
35 5.16 Paul Chan, Columbia MO
36 5.16 Lily Chan, Columbia MO
37 5.04 Barbara Lundy, Park City UT
38 4.97 Yvonne Thele, Salt Lake City UT
39 4.86 Rhea Foulger, Salt Lake City UT
40 4.71 Ruth Andersen, Salt Lake City UT
41 4.59 Irene Monical, Layton UT
42 4.59 Coleen Cronin, Holladay UT
43 4.38 Lee Sporleder, North Salt Lake UT
44 4.35 Mark Wilcox, Salt Lake City UT
45 4.18 Richard Wetherell, Murray UT
46 4.06 Glenda Bradley, Salt Lake City UT
47 4.02 Ben Suta, Sandy UT
48 3.87 Bob Donaldson, Ogden UT
49 3.60 Sid Paskett, Orem UT
50 3.60 Miki Paskett, Orem UT
51 3.18 Dennis David, Sandy UT
52 3.03 Micheline Combs, Salt Lake City UT
53 3.02 Anne Lemmon, Salt Lake City UT
54 3.00 Carol Munk, South Jordan UT
55 2.88 Veda Barrie Weatherbee, Salt Lake City UT
56 2.88 Robert Weatherbee, Salt Lake City UT
57 2.83 Reese Nielsen, Perry UT
58 2.83 Judy Nielsen, Perry UT
59 2.73 Fred Coxe, Riverton UT
60 2.67 Lewis Boynton, Kaysville UT
61 2.60 Barry Mann, Salt Lake City UT
62 2.59 Victoria Hess, Jackson WY
63 2.59 Lee Payne, Salt Lake City UT
64 2.59 Jimmy Payne, Salt Lake City UT
65 2.59 Ann Engle, South Jordan UT
66 2.58 Cindy Zimmerman, Salt Lake City UT
67 2.41 Terri Zionts, Boynton Beach FL
68 2.41 Stan Zionts, Boynton Beach FL
69 2.29 Rosalee Gardner, Salt Lake City UT
70 2.29 Estelle Kevitch, Salt Lake City UT
71 2.23 Abu Zaman, Orem UT
72 2.18 Shannon Luck, Sandy UT
73 2.18 Aaron Dewell, Coalville UT
74 2.14 Mac Dalgleish, Salt Lake City UT
75 2.06 Paul Gardner, Salt Lake City UT
76 1.94 Ellie Stauffer, Salt Lake City UT
77 1.91 Shabari Shetty, Salt Lake City UT
78 1.91 Arun Bidwai, Salt Lake City UT
79 1.81 Scott Rosenbush, Salt Lake City UT
80 1.79 Bruce Thornburgh, Boise ID
81 1.79 Brian Brady, Eagle ID
82 1.77 Emerette Atzet, Salt Lake City UT
83 1.75 Ginny Schulman, Park City UT
84 1.74 Katherine Mitchell, Park City UT
85 1.73 Rahul Sarkar, Salt Lake City UT
86 1.70 Thomas Reeves, Lehi UT
87 1.67 Judy Gabourie, Roy UT
88 1.67 Joan Coles, Salt Lake City UT
89 1.67 Arlene Adams, Riverdale UT
90 1.64 Jack Urick, Sedona AZ
91 1.64 Ann Urick, Sedona AZ
92 1.46 John Werbelow, Heber City UT
93 1.46 Carmen von Bothmer, Salt Lake City UT
94 1.35 Paul Lund, Salt Lake City UT
95 1.33 Z Vardeny, Salt Lake City UT
96 1.33 Feng Liu, Salt Lake City UT
97 1.28 Scott Brown, Salt Lake City UT
98 1.28 David Moody, Salt Lake City UT
99 1.26 Serdar Akkor, Salt Lake City UT
100 1.26 R Duda, Midvale UT
101 1.23 Larry Bonnette, Bountiful UT
102 1.22 H W Gardner, Park City UT
103 1.20 Marian Subic, Ogden UT
104 1.16 Sheila Berry, Saint George UT
105 1.16 Pat Kittock, Saint George UT
106 1.16 Leo Bezanis, Holladay UT
107 1.16 Jillane Pope, Salt Lake City UT
108 1.07 Candice Ragsdale, Taylorsville UT
109 1.01 Xiaobin Sun, Park City UT
110 1.01 Jeff Porter, Park City UT
111 0.98 Emily Piper, Cottonwood Heig UT
112 0.98 Bernice Roberson, Salt Lake City UT
113 0.97 Suzelle McCullough, Park City UT
114 0.78 Pat Dalgleish, Salt Lake City UT
115 0.72 Marjorie Lessey, Cottonwood Hgts UT
116 0.72 Ken Lessey, Cottonwood Hgts UT
117 0.65 Robert Boehmer, Sandy UT
118 0.62 Mary Largent, Sandy UT
119 0.60 Steven Glaser, Salt Lake City UT
120 0.60 Steve Rackham, Ogden UT
121 0.60 Sandy Haughey, Murray UT
122 0.60 Ronald Stanfield, Salt Lake City UT
123 0.60 Melanie Peche, Salt Lake City UT
124 0.60 Klancy De Nevers, Salt Lake City UT
125 0.60 Joy Wood, Tooele UT
126 0.60 Denise Bernhisel, Salt Lake City UT
127 0.60 Carrie Fugett, Salt Lake City UT
128 0.60 Ann Rackham, Ogden UT
129 0.60 Al Wood, Tooele UT
130 0.59 Ronald Fakler, Springville UT
131 0.59 Maryann Fakler, Springville UT
132 0.54 Shirley Tanner, Cottonwood Hgts UT
133 0.54 Judy Gibson, South Jordan UT
134 0.45 Wayne Dahl, Sandy UT
135 0.30 Roslyn Gallagher, Midway UT
136 0.30 Robin Snow, Heber City UT
|