Total masterpoints: 520.44 earned by 130 players.
Total attendance: 125 tables.
1 17.14 Alene Wrobel, Farr West UT
2 16.13 Uri Loewenstein, Salt Lake City UT
3 16.13 Buzz Farnes, Midvale UT
4 15.45 Jennifer Chalfan, Bellevue WA
5 14.91 William Braun, Salt Lake City UT
6 13.22 Harold Farnsworth, Salt Lake City UT
7 13.09 Rodney Organt, Salt Lake City UT
8 12.93 F Jahanbani, Salt Lake City UT
9 11.86 Lee Payne, Salt Lake City UT
10 11.86 Jimmy Payne, Salt Lake City UT
11 11.16 Deirdre Nickel, Salt Lake City UT
12 9.87 Richard Miller, Ogden UT
13 9.76 James Flesher, Salt Lake City UT
14 9.54 Robert Murphy, Englewood CO
15 9.54 Kathleen Kelly, Englewood CO
16 9.41 Max Aeschbacher, Salt Lake City UT
17 9.41 Ankur Rathi, San Francisco CA
18 9.34 Julianne Adair, Midvale UT
19 9.34 Doug Adair, Midvale UT
20 9.30 Nathan Glass, Seattle WA
21 8.89 Judy Stanfield, Salt Lake City UT
22 8.25 Michael Berggren, Salt Lake City UT
23 7.43 Serdar Akkor, Salt Lake City UT
24 7.22 R Duda, Midvale UT
25 7.09 Carrie Fugett, Salt Lake City UT
26 7.01 Pete Edwards, Salt Lake City UT
27 6.62 Irene Monical, Layton UT
28 6.62 Coleen Cronin, Holladay UT
29 6.21 Massoud Tahmassebipour, Holladay UT
30 6.19 Patricia Kittock, Saint George UT
31 6.15 Vandana Jhawar, Layton UT
32 6.15 Pradeep Jhawar, Layton UT
33 5.72 Steven Towner, Salt Lake City UT
34 5.71 James Fry, Salt Lake City UT
35 5.54 Nancy Larson, Draper UT
36 5.20 Joann Okumura, Salt Lake City UT
37 5.05 Pien Chang, Sandy UT
38 5.01 Yinghan Ding, Salt Lake City UT
39 4.97 Barbara Lundy, Park City UT
40 4.66 William Aeschbacher, Park City UT
41 4.66 Ann Morin, Park City UT
42 4.23 Paul Lund, Salt Lake City UT
43 4.15 Mac Dalgleish, Salt Lake City UT
44 3.74 Rosalee Gardner, Salt Lake City UT
45 3.61 Susan Anderson, Salt Lake City UT
46 3.50 Terri Richards, Scottsdale AZ
47 3.50 Pat Bramlage, Saint George UT
48 3.43 Candice Ragsdale, Taylorsville UT
49 3.38 Benjamin Suta, Sandy UT
50 3.30 Shirley Tanner, Cottonwood Hgts UT
51 3.30 Judy Gibson, South Jordan UT
52 3.21 Mary Largent, Sandy UT
53 3.21 Ellie Stauffer, Salt Lake City UT
54 3.21 B Lantz, Salt Lake City UT
55 3.20 Alan Sparrow, Salt Lake City UT
56 2.94 A Anne Lemmon, Salt Lake City UT
57 2.84 John Werbelow, Park City UT
58 2.84 Estelle Kevitch, Salt Lake City UT
59 2.73 Veda Barrie Weatherbee, Salt Lake City UT
60 2.73 Robert Weatherbee, Salt Lake City UT
61 2.73 Nancy Sparrow, Salt Lake City UT
62 2.70 Barry Mann, Salt Lake City UT
63 2.65 Dennis David, Sandy UT
64 2.46 Marilyn Walker, Salt Lake City UT
65 2.39 Bonnie Edwards, Salt Lake City UT
66 2.36 Paul Schnarr, Salt Lake City UT
67 2.36 Diane Schnarr, Salt Lake City UT
68 2.36 Carmen von Bothmer, Salt Lake City UT
69 2.11 Duane Murphy, Pocatello ID
70 1.99 Mark Wilcox, Salt Lake City UT
71 1.97 Shirley Knox, Salt Lake City UT
72 1.97 Ann Christensen, Salt Lake City UT
73 1.86 Irene Rampton, Salt Lake City UT
74 1.80 Hans Stocker, Midway UT
75 1.80 Ann Prehn, Salt Lake City UT
76 1.77 Paul Gardner, Salt Lake City UT
77 1.77 H Wayne Gardner, Park City UT
78 1.75 Robert Ett, Kamas UT
79 1.75 Raymond Butler, Park City UT
80 1.68 Larry Bonnette, Bountiful UT
81 1.54 Ronald Fakler, Springville UT
82 1.54 Maryann Fakler, Springville UT
83 1.38 Scott Rosenbush, Salt Lake City UT
84 1.38 Cindy Zimmerman, Salt Lake City UT
85 1.32 Panna Goott, Midvale UT
86 1.31 Shabri Shetty, Salt Lake City UT
87 1.31 Marsene Patterson, Ogden UT
88 1.31 Lalit Kumar, Salt Lake City UT
89 1.31 G Sherley Blodgett, Lahaina HI
90 1.30 Rhea Foulger, Salt Lake City UT
91 1.17 Leo Bezanis, Holladay UT
92 1.15 Ruth Andersen, Salt Lake City UT
93 1.15 Robert Boehmer, Sandy UT
94 1.15 Monica Ferreyra, Heber UT
95 1.15 David Dean, Eagle Mountain UT
96 1.11 Patricia Dalgleish, Salt Lake City UT
97 1.09 Steven Ackerman, Essex Junction VT
98 1.04 Marjorie Lessey, Cottonwood Hgts UT
99 1.04 Ken Lessey, Cottonwood Hgts UT
100 0.99 Sid Paskett, Orem UT
101 0.99 Miki Paskett, Orem UT
102 0.98 Victoria Hess, Jackson WY
103 0.98 Maureen Brown, Jackson WY
104 0.96 Margaret Hennon, Wellsville UT
105 0.96 Loren Attwood, Salt Lake City UT
106 0.96 Henry Gurley, Herriman UT
107 0.96 Dean Lindsey, Herriman UT
108 0.90 Judy Haynes, Salt Lake City UT
109 0.78 Reese Nielsen, Perry UT
110 0.78 Judy Nielsen, Perry UT
111 0.78 Emerette Atzet, Salt Lake City UT
112 0.78 Carol Munk, South Jordan UT
113 0.78 Aaron Cavender, Sandy UT
114 0.76 Lynn Taylor, Salt Lake City UT
115 0.76 Fred Coxe III, Riverton UT
116 0.71 Leon Smith, Salt Lake City UT
117 0.67 Marsha Clift, Salt Lake City UT
118 0.67 Barbara Bolland, Salt Lake City UT
119 0.66 Joan Coles, Salt Lake City UT
120 0.60 Bernice Roberson, Salt Lake City UT
121 0.59 Becky Shreeve, Ogden UT
122 0.59 Ann Alene Dunn, Ogden UT
123 0.55 Sandy Haughey, Murray UT
124 0.55 Melanie Peche, Salt Lake City UT
125 0.48 Robin Snow, Heber City UT
126 0.30 Steve Rackham, Ogden UT
127 0.30 Shannon Luck, Sandy UT
128 0.30 Laura Lee Falk, Salt Lake City UT
129 0.30 Ann Rackham, Ogden UT
130 0.30 Aaron Dewell, Coalville UT
|