Total masterpoints: 395.50 earned by 104 players.
Total attendance: 88 tables.
1 23.58 Walter Casper, Grand Rapids MI
2 20.06 William Northrop, Schoolcraft MI
3 16.84 Michael Castagna, Muskegon MI
4 15.92 Glenna Castagna, Muskegon MI
5 15.26 Joanne Molt, Grand Rapids MI
6 15.19 John Molt Jr, Grand Rapids MI
7 14.47 David Kamm, Grand Rapids MI
8 13.02 Richard Yount, Spring Lake MI
9 13.02 Joyce Downing, Muskegon MI
10 12.45 Robert Varty, Grand Rapids MI
11 10.95 Catherine Gay, Kalamazoo MI
12 9.10 Jeanne Hines, Muskegon MI
13 8.90 Nancy Kammeraad, Grand Rapids MI
14 8.65 Michael Curley, Grand Rapids MI
15 8.28 Wayne Hascall, Grandville MI
16 8.06 Roy Spencer, Muskegon MI
17 7.60 Dennis Blodgett, Grand Rapids MI
18 7.60 Carole Sutphen, Wyoming MI
19 7.14 Stacy Honson, Saugatuck MI
20 7.14 David Jasperse, Holland MI
21 6.48 Jeanine Dow, Kalamazoo MI
22 6.48 C Arthur Nevins, Kalamazoo MI
23 6.26 Pat Linck, Spring Lake MI
24 6.26 Cherri Kobza, Muskegon MI
25 5.50 Robert Houtrow, Delton MI
26 5.12 Judy Morris, Grand Rapids MI
27 5.12 Fran Voreis, Grandville MI
28 5.11 Dee Miller, Grand Rapids MI
29 4.85 Barbara Wardrop, Rockford MI
30 4.46 Judy De Haan, Grand Haven MI
31 4.19 Amna Seibold, E Grand Rapids MI
32 4.11 Susan Minder, Caledonia MI
33 4.11 Karen Cornelius, Grand Rapids MI
34 3.61 Yvonne Conroy, Grand Rapids MI
35 3.59 Joanne Fiedler, Grand Rapids MI
36 3.36 Duane Little, Muskegon MI
37 3.31 Ben Broughton, Muskegon MI
38 3.24 David Whitehouse, Grand Rapids MI
39 3.14 Jan Geschwendt, Zeeland MI
40 2.93 Darryl Harrison, Grand Rapids MI
41 2.65 Joseph Manhart, North Muskegon MI
42 2.20 Gerald Nehra, Muskegon MI
43 2.20 Dayle Harrison, Saugatuck MI
44 2.15 Richard Williams, Caledonia MI
45 2.06 Gene Wenk, Muskegon MI
46 1.96 John Kunnen, Grand Rapids MI
47 1.78 Lenore Perkins, Spring Lake MI
48 1.69 Linda Pfrommer, Grand Rapids MI
49 1.47 Kent Mottle, Highwood IL
50 1.47 Erin Fink, Evanston IL
51 1.41 Tom Dandridge, Rockford MI
52 1.41 Sharron Myler, Ada MI
53 1.37 Martha Ream, Kalamazoo MI
54 1.37 Donna Richmond, Portage MI
55 1.12 Alan Perkins, Spring Lake MI
56 1.10 Peter Patterson, Ada MI
57 1.10 Julia Sanders, Holland MI
58 1.10 Jeanne Greer, Grand Rapids MI
59 1.10 Bobbie Smith, Boynton Beach FL
60 1.03 Erma Warden, Grand Rapids MI
61 1.00 Renee Shunta, Grand Haven MI
62 1.00 Cameron Shunta, Grand Haven MI
63 0.99 Susan Matthews, Holland MI
64 0.99 Sue Berry, Bath MI
65 0.99 S Berry, Bath MI
66 0.99 Jim Koerber, Lansing MI
67 0.99 James Elshoff, Holland MI
68 0.99 Donald Schenk, Lansing MI
69 0.99 Colette Beckman, Holland MI
70 0.99 Carol Cudzilo, Holland MI
71 0.98 Rebecca Brink, Belmont MI
72 0.92 Suleyman Cotal, Muskegon MI
73 0.92 Edward Spaans, Grand Rapids MI
74 0.92 Arlea Conklin, Rockford MI
75 0.68 Sharon Foster, Jenison MI
76 0.68 Mark Hugger, Dexter MI
77 0.66 Ted Braciak, Wyoming MI
78 0.66 Mary McAlary, Grand Rapids MI
79 0.66 Karen Stevenson, Comstock Park MI
80 0.66 Helen Baille, Grand Rapids MI
81 0.66 Cristi Nelson, Grand Rapids MI
82 0.66 Betty Wierenga, Grand Rapids MI
83 0.62 Roberta Palmer, Ann Arbor MI
84 0.62 Arlene Borland, Byron MI
85 0.60 Marge Lapekes, Grand Rapids MI
86 0.60 Gary Camp, Grand Rapids MI
87 0.50 Jim Stokes, Grand Rapids MI
88 0.46 Orrin Parmelee, Gobles MI
89 0.46 Lowell Seyburn, Portage MI
90 0.46 Julianne Boggiano, Grand Rapids MI
91 0.45 Mary Hodges, Pentwater MI
92 0.45 Marian Hamaker, Pentwater MI
93 0.45 Linda Gibbs, Grand Haven MI
94 0.45 Lenore Chapple, North Muskegon MI
95 0.45 K Van Alstine Jr, Eaton Rapids MI
96 0.45 Julia Bruner, Lansing MI
97 0.45 Gerald Gibbs, Grand Haven MI
98 0.45 Errol Goldman, Pentwater MI
99 0.45 Chelane Priller, Mason MI
100 0.45 Cathy Saunders, North Muskegon MI
101 0.45 Candi Goldman, Pentwater MI
102 0.45 Ashim Aggarwal, Okemos MI
103 0.30 Helene Miller, Spring Lake MI
104 0.30 Cindy Edgerle, Spring Lake MI
|