Total masterpoints: 552.16 earned by 131 players.
Total attendance: 140 tables.
1 18.52 Steven Towner, Salt Lake City UT
2 17.31 Massoud Tahmassebipour, Holladay UT
3 16.69 Rod Organt, Salt Lake City UT
4 16.69 Judy Stanfield, Salt Lake City UT
5 16.62 Mike Berggren, Salt Lake City UT
6 16.53 Richard Miller, Ogden UT
7 13.27 Max Aeschbacher, Salt Lake City UT
8 13.27 Ankur Rathi, Sunnyvale CA
9 12.99 Jim Flesher, Salt Lake City UT
10 12.88 Uri Loewenstein, Salt Lake City UT
11 12.88 Buzz Farnes, Midvale UT
12 11.83 William Cook, Twin Falls ID
13 11.83 Brenda Larsen, Twin Falls ID
14 11.69 Alene Wrobel, Farr West UT
15 11.19 Harold Farnsworth, Salt Lake City UT
16 11.11 Marian Subic, Ogden UT
17 11.11 Carol Stavrakakis, Ogden UT
18 10.50 Suzanne St Thomas, Boise ID
19 10.50 Craig Jones, Boise ID
20 10.26 Marilyn Walker, Salt Lake City UT
21 9.50 William Braun, Salt Lake City UT
22 8.93 Lee Payne, Salt Lake City UT
23 8.93 Jimmy Payne, Salt Lake City UT
24 8.56 McKenzie Myers, Seatac WA
25 8.56 Deirdre Nickel, Salt Lake City UT
26 8.06 Irene Rampton, Salt Lake City UT
27 7.95 Aaron Cavender, Sandy UT
28 6.41 Alan Sparrow, Salt Lake City UT
29 5.91 Dorothy Vilven, Salt Lake City UT
30 5.91 Ann Efnor, Salt Lake City UT
31 5.26 Judy Haynes, Salt Lake City UT
32 4.97 Irene Monical, Layton UT
33 4.63 Lee Sporleder, North Salt Lake UT
34 4.50 Richard Dunie, Salt Lake City UT
35 4.50 Bonnie Lantz, Salt Lake City UT
36 4.32 Richard Wetherell, Murray UT
37 4.32 Coleen Cronin, Holladay UT
38 4.28 Cindy Zimmerman, Salt Lake City UT
39 4.06 Susan Anderson, Salt Lake City UT
40 3.87 Pradeep Jhawar, Layton UT
41 3.76 Susan Robbins, Morristown NJ
42 3.72 Becky Shreeve, Ogden UT
43 3.63 Barbara Watkins, Draper UT
44 3.46 Serdar Akkor, Salt Lake City UT
45 3.46 F J Jahanbani, Salt Lake City UT
46 3.41 Scott Rosenbush, Salt Lake City UT
47 3.35 Marsene Patterson, Ogden UT
48 3.35 Gary Kockler, Pleasant View UT
49 3.29 Leon Smith, Salt Lake City UT
50 3.17 Barbara Lundy, Park City UT
51 3.03 Rhea Foulger, Salt Lake City UT
52 2.99 Steve Ackerman, Salt Lake City UT
53 2.99 Estelle Kevitch, Salt Lake City UT
54 2.95 Nancy Sparrow, Salt Lake City UT
55 2.91 Diane Gaskill, Salt Lake City UT
56 2.89 Ruth Andersen, Salt Lake City UT
57 2.89 Marilyn Poulsen, Salt Lake City UT
58 2.89 Glenda Bradley, Salt Lake City UT
59 2.83 Arun Bidwai, Salt Lake City UT
60 2.79 Dennis David, Sandy UT
61 2.76 Bernice Roberson, Salt Lake City UT
62 2.72 Marsha Clift, Salt Lake City UT
63 2.72 Joan Coles, Salt Lake City UT
64 2.72 Barbara Bolland, Salt Lake City UT
65 2.66 Lewis Boynton, Kaysville UT
66 2.66 Bob Donaldson, Ogden UT
67 2.64 Vandana Jhawar, Layton UT
68 2.21 David Moody, Salt Lake City UT
69 2.20 Pete Edwards, Salt Lake City UT
70 2.20 Donna Urbanek, Sandy UT
71 2.20 Calleen Precourt, Murray UT
72 2.20 Bonnie Edwards, Salt Lake City UT
73 2.09 Fred Coxe, Riverton UT
74 1.98 Bill Aeschbacher, Park City UT
75 1.98 Ann Morin, Park City UT
76 1.96 Kerma Jones, North Salt Lake UT
77 1.96 Katherine Niwa, Salt Lake City UT
78 1.80 Carol Levy, Park City UT
79 1.80 Barbara Gural, Park City UT
80 1.74 Sid Paskett, Orem UT
81 1.74 Miki Paskett, Orem UT
82 1.72 Larry Bonnette, Bountiful UT
83 1.66 Vi Corkle, Salt Lake City UT
84 1.65 Nelle Lucas, Idaho Falls ID
85 1.65 Jim Lucas, Idaho Falls ID
86 1.61 Ray Johnson, Park City UT
87 1.60 Steve Rackham, Ogden UT
88 1.60 Ann Rackham, Ogden UT
89 1.58 Janet Rose, South Jordan UT
90 1.58 Deanna Christensen, Centerville UT
91 1.56 Lalit Kumar, Salt Lake City UT
92 1.51 JC Christensen, Salt Lake City UT
93 1.46 Leo Bezanis, Skokie IL
94 1.31 Wayne Gardner, Park City UT
95 1.30 Nancy Courtney, Salt Lake City UT
96 1.27 Shabari Shetty, Salt Lake City UT
97 1.19 Nancy Larson, Draper UT
98 1.17 Mark Wilcox, Salt Lake City UT
99 1.17 Barry Mann, Salt Lake City UT
100 1.05 Timothy Sweeney, Vernal UT
101 1.05 Duane Murphy, Pocatello ID
102 1.04 Sandy Haughey, Murray UT
103 1.04 Patricia Dalgleish, Salt Lake City UT
104 1.04 Joyce Young, Salt Lake City UT
105 1.04 Carrie Fugett, Salt Lake City UT
106 0.92 Darlene Anderson, Salt Lake City UT
107 0.91 Ron Fakler, Springville UT
108 0.91 Mary Ann Fakler, Springville UT
109 0.88 Shirley Tanner, Cottonwood Hgts UT
110 0.88 Carol Munk, South Jordan UT
111 0.78 R Duda, Midvale UT
112 0.78 Marjore Immerman, Park City UT
113 0.78 Lana Stojsic, Salt Lake City UT
114 0.78 Julianne Adair, Midvale UT
115 0.78 Ellie Stauffer, Salt Lake City UT
116 0.78 Doug Adair, Midvale UT
117 0.78 Benjamin Suta, Sandy UT
118 0.78 Anne Lemmon, Salt Lake City UT
119 0.72 Marjorie Lessey, Cottonwood Hgts UT
120 0.72 Ken Lessey, Cottonwood Hgts UT
121 0.68 Scott Brown, Salt Lake City UT
122 0.68 Ron Stanfield, Salt Lake City UT
123 0.59 Robert Boehmer, Sandy UT
124 0.56 Averill Conta, Salt Lake City UT
125 0.52 Phil Collins, Park City UT
126 0.52 Joann Goldman, Park City UT
127 0.50 Yvonne Thele, Salt Lake City UT
128 0.50 Brenda Shockey, Salt Lake City UT
129 0.26 Kurt Tackett, Salt Lake Cty UT
130 0.26 Cindy Williams, Salt Lake City UT
131 0.26 Candice Ragsdale-Polloc, Taylors UT
|