Total masterpoints: 468.76 earned by 105 players.
Total attendance: 120 tables.
1 15.38 Warren Watson, Trail BC
2 15.38 Dick Vission, Nelson BC
3 15.16 William Whitesel, Sandpoint ID
4 15.16 David Corn, Spokane WA
5 13.20 Dave Westfall, Spokane WA
6 11.68 Lea Rogers, Spokane WA
7 11.68 G Gard Hays, Veradale WA
8 11.47 Robert Hackett Jr, Yakima WA
9 11.24 Richard D'Litzenberger, Leavenworth WA
10 11.24 John Cox, Saint Maries ID
11 10.95 Pete Pluhta, Pullman WA
12 10.61 David Gerstenberger, Yakima WA
13 10.51 Marty O'Malley, Pullman WA
14 10.51 Kathy O'Malley, Pullman WA
15 10.40 Richard Maison, Yakima WA
16 9.73 William Rottmayer, Spokane WA
17 9.73 David Rottmayer, Spokane WA
18 9.19 Jodi Kimbrell, Spokane WA
19 8.58 Barry Balof, Walla Walla WA
20 8.00 Peter Barthels, Cheney WA
21 7.81 Rose Barcklay, Spokane WA
22 7.81 Catherine Fergie, Spokane WA
23 7.34 Lou Arevalo, Spokane WA
24 7.17 William McVaugh, Spokane WA
25 7.10 Jane Lyons-Macy, Spokane WA
26 6.84 Daniel Hendry, Kennewick WA
27 6.79 Nobi Morris, Wenatchee WA
28 6.79 Karen Rise, Leavenworth WA
29 6.79 David Lyons, Coeur D Alene ID
30 6.67 David Barr, Spokane WA
31 6.43 Charles Bennett, Spokane WA
32 6.35 Marshall Mah, Spokane WA
33 5.88 Edward Carlson, Coeur D Alene ID
34 5.16 Howard Lewis, Spokane WA
35 5.16 Evelyn Lewis, Spokane WA
36 5.09 Karen Eveland, Lewiston ID
37 5.09 Catherine Goetz, Clarkston WA
38 5.01 Jay Townsend, Spokane WA
39 4.74 Norma Hols, Spokane WA
40 4.51 Roma Bucher, Spokane WA
41 4.27 Lynn Hays, Veradale WA
42 3.92 Martha Schwake, Hayden ID
43 3.92 Constance Leichner, Hayden Lake ID
44 3.61 Richard Yager, Spokane WA
45 3.61 John Goodrich, Spokane Valley WA
46 3.61 Donald Hanset, Sandpoint ID
47 3.06 Martha Burdick, Liberty Lake WA
48 3.01 Marilyn Olson, Leavenworth WA
49 3.01 Barbra Cowan, Wenatchee WA
50 2.99 Judith Hill, Spokane WA
51 2.71 Doyle Crook Jr, Spokane WA
52 2.71 Barbara Womack, Spokane WA
53 2.52 Christopher Kent, Spokane WA
54 2.52 Barb Corn, Spokane WA
55 2.48 June McCann, Bonners Ferry ID
56 2.48 Chuck Fishburne, Sandpoint ID
57 2.48 Brenda Simpson, Spokane WA
58 2.45 Richard Carlson, Moscow ID
59 2.45 Renee Petersen, Moscow ID
60 2.39 Ronald Krueger, Spokane WA
61 2.34 Mark Mangiaracina, Spokane WA
62 2.15 James Lindemann, Spokane Valley WA
63 1.87 Bonnie Russell-Hunt, Coeur D Alene ID
64 1.85 Duane Munk, Spokane WA
65 1.83 Hjerdis Hamre, Rathdrum ID
66 1.81 Mary Babcock, East Wenatchee WA
67 1.81 June Waldbjorn, East Wenatchee WA
68 1.81 Ginny Davis, Spokane WA
69 1.70 Karen Frogner, Nine Mile Falls WA
70 1.68 Bonnie Kruse, Spokane WA
71 1.66 William Drayton, Naples ID
72 1.66 Anna Keith Carter, Sandpoint ID
73 1.63 V Louise Saylor, Spokane WA
74 1.62 Carroll Thorson, Spokane WA
75 1.56 Theresa Barthels, Cheney WA
76 1.50 William Wilhelm, Spokane WA
77 1.46 Mary Anne Montague, Spokane WA
78 1.46 Kathy Pasby, Spokane WA
79 1.45 Billie Nance, Spokane WA
80 1.36 Joseph Harwood, Spokane WA
81 1.25 Neil Lasley, Lewiston ID
82 1.25 Jean Lasley, Lewiston ID
83 1.21 J Biel, Spokane WA
84 1.20 Shirley Freeman, Coeur D Alene ID
85 1.08 Gayle Carlson, Liberty Lake WA
86 1.01 William Norton, Spokane WA
87 1.01 Susan Norton, Spokane WA
88 0.95 Joann Scholtz, Otis Orchards WA
89 0.90 Randy Ross, Aberdeen WA
90 0.90 Debbi Ross, Aberdeen WA
91 0.82 Sandra Hendry, Kennewick WA
92 0.82 Jeanette Hendry, Kennewick WA
93 0.62 Sally Alex, Spokane WA
94 0.62 Ronald Fleming, Spokane WA
95 0.62 Patty Melody, Spokane WA
96 0.62 George Kempf, Moses Lake WA
97 0.62 David Peeples, Moses Lake WA
98 0.60 Vincent Frattali, Spokane WA
99 0.60 Roger Twiss, Spokane WA
100 0.60 Marlys Roberts, Spokane WA
101 0.60 Christine Frattali, Spokane WA
102 0.60 B J Kolkman, Spokane WA
103 0.56 Diane Culley, Rathdrum ID
104 0.48 Robert Colwell, Post Falls ID
105 0.48 Judy Alder, Coeur D Alene ID
|