Total masterpoints: 750.76 earned by 82 players.
Total attendance: 66 tables.
1 36.00 Meyer Kotkin, Cherry Hill NJ
2 36.00 Joann Glasson, Pennington NJ
3 36.00 Corey Krantz, Philadelphia PA
4 36.00 Bob Glasson, Pennington NJ
5 27.00 Thomas Weik, Reading PA
6 27.00 Phil Clark, Pittsford NY
7 27.00 Douglas Ross, Rochester NY
8 27.00 Daniel Boye, Farmington NY
9 26.00 Samuel Amer, Newark DE
10 26.00 Robert Taylor, Newark DE
11 26.00 Douglas White, Downingtown PA
12 26.00 Anne Taylor, Newark DE
13 20.10 Richard Olanoff, De Witt NY
14 20.10 Nick Straguzzi, Mullica Hill NJ
15 20.10 Donald Dalpe, Baldwinsville NY
16 20.10 David Meyer, Scranton PA
17 20.10 Barry Cohen, Berlin NJ
18 20.10 Albert Shrive, Dalton PA
19 19.50 Stephen Becker, Hatfield PA
20 19.50 R David Walker, Radnor PA
21 19.50 Dara Dinner, Wayne PA
22 19.50 Bruce Lieberman, Doylestown PA
23 13.00 William Young, Mechanicsburg PA
24 13.00 Thomas Kriz, Breinigsville PA
25 13.00 Stewart Cramer, Pittsford NY
26 13.00 Mike Giesler, Philadelphia PA
27 13.00 Michael Carney, Pittsford NY
28 13.00 John Dickenson, North Wales PA
29 13.00 Deborah Hoveland, Mechanicsburg PA
30 13.00 Allison Brandt, Philadelphia PA
31 10.00 Teresa Young, New Castle DE
32 10.00 Nancy Haile, Wilmington DE
33 10.00 Jill Itzkovitz, Wilmington DE
34 10.00 Jane Beck, Elkton MD
35 2.50 George Krizel, Fstrvl Trvose PA
36 2.50 Everett Young, Lafayette Hill PA
37 2.50 Estelle Ronderos, Plymouth Mtng PA
38 2.50 Alvaro Ronderos, Plymouth Mtng PA
39 2.35 Rick Rowland, Wilmington DE
40 2.35 Neal Satten, Wynnewood PA
41 2.35 Martin Rabinowitz, Narberth PA
42 2.35 Ken Cohen, Philadelphia PA
43 1.28 Stephen Fama, Elizabethtown PA
44 1.28 John Schwartz, Macungie PA
45 1.28 Jane Havighurst, Allentown PA
46 1.28 Gary Hillenbrand, Lehighton PA
47 1.28 David Charleston, Harrisburg PA
48 1.28 Carl Perchonock, Jenkintown PA
49 1.28 Barry Dehlin, Dresher PA
50 1.28 Arnold Kritz, Bethlehem PA
51 1.18 Richard Popper, Wilmington DE
52 1.18 Michael Shuster, Collegeville PA
53 1.18 Jay Apfelbaum, Philadelphia PA
54 1.18 Arthur Korth, Galloway NJ
55 0.94 Raymond Raskin, Kng of Prussa PA
56 0.94 Kenneth Chatzinoff, Cinnaminson NJ
57 0.94 Barry Gorski, Reading PA
58 0.94 Albert Bingaman Jr, Reading PA
59 0.88 Lee Fett, Dallas PA
60 0.88 Helen Tanski, Wilkes-Barre PA
61 0.88 Doreese Torrey, Nanticoke PA
62 0.88 Barbara Musnuff, Kingston PA
63 0.64 Walter Mitchell Jr, Bear Creek PA
64 0.64 W Burns III, E Stroudsburg PA
65 0.64 Stephen Tillman, Shavertown PA
66 0.64 Stephen Mansour, Scranton PA
67 0.64 Sara Eisner, Scranton PA
68 0.64 Leslie Sloan, Stroudsburg PA
69 0.64 Judith Stillinger, Buck Hill Falls PA
70 0.64 George Mansour, Scranton PA
71 0.64 David Forth, Stroudsburg PA
72 0.64 Dann Davies, Clarks Summit PA
73 0.64 Bill Orth, Sugarloaf PA
74 0.64 Alan Fierverker, Kingston PA
75 0.47 Rich Rothwarf, Philadelphia PA
76 0.47 Daisy Goecker, Yardley PA
77 0.47 Carl Berenbaum, Elkins Park PA
78 0.47 Barbara Kepple, West Chester PA
79 0.24 Richard Morgen, Havertown PA
80 0.24 Howard Kahlenberg, Philadelphia PA
81 0.24 Donna Morgen, Havertown PA
82 0.24 Bill Parks, Macungie PA
|