Total masterpoints: 419.54 earned by 82 players.
Total attendance: 114 tables.
1 25.00 Norm Holthouse, Anchorage AK
2 23.28 Doug Scott, Anchorage AK
3 17.69 Wonnie Duncan, Anchorage AK
4 13.02 Terry Sappah, Anchorage AK
5 12.50 Ira Doty, Anchorage AK
6 11.88 Wayne Boedecker, Anchorage AK
7 11.88 Kathy Centoni, Anchorage AK
8 11.11 Rick Kelly, Eagle River AK
9 11.11 Mark Desinger, Anchorage AK
10 10.46 Don Bladow, Anchorage AK
11 10.44 Doug Dorland, Palmer AK
12 9.92 John Williams, Anchorage AK
13 9.53 Robert Hill, Anchorage AK
14 9.50 Shirley Liss, Fairbanks AK
15 8.72 della Palmer, Wasilla AK
16 8.72 Carol Coyle, Anchorage AK
17 7.67 Alan Dennis, Anchorage AK
18 7.42 Michael Schmahl, Wasilla AK
19 7.28 Ellen Cordes, Anchorage AK
20 7.04 Paul Brotherton, Anchorage AK
21 7.00 Steve Tucker, Anchorage AK
22 6.91 Marion Kelly, Anchorage AK
23 6.65 Lee Garrett, Anchorage AK
24 6.48 Kathie Hoehne, Anchorage AK
25 6.24 Phyllis Smith, Anchorage AK
26 6.12 Rick Oldford, Anchorage AK
27 5.92 Todd Shipley, Anchorage AK
28 5.92 Mary Knopf, Anchorage AK
29 5.80 Brenda Glaze, Anchorage AK
30 5.47 William Reiter, Anchorage AK
31 5.47 Sandi Miller, Anchorage AK
32 5.39 Mike Ebell, Anchorage AK
33 5.27 Linda Vernon, Anchorage AK
34 5.12 Linda Kelly, Eagle River AK
35 5.12 Helen Desinger, Anchorage AK
36 5.09 Carolyn Sprague, Anchorage AK
37 5.02 Marilyn Kamm, Juneau AK
38 4.88 Don Ward, Anchorage AK
39 4.88 Chris Ward, Anchorage AK
40 4.67 Fritz Pellum, Anchorage AK
41 3.66 Shirley Follett, Anchorage AK
42 3.63 Jane Hillyer, Anchorage AK
43 3.23 Don Keyes, Anchorage AK
44 3.20 Connie Johnston, Anchorage AK
45 3.17 Duff Pfanner, Anchorage AK
46 3.09 Sanna Green, Anchorage AK
47 3.09 Phil Morrow, Anchorage AK
48 2.71 Catherine Dwinnell, Anchorage AK
49 2.60 Glenn Wright, Anchorage AK
50 2.48 Dennis Smith, Anchorage AK
51 2.38 Georgene Ference, Anchorage AK
52 2.38 Elaine Pollock, Anchorage AK
53 2.34 Carolyn Lassiter, Anchorage AK
54 2.20 Terry Henderson, Anchorage AK
55 2.18 Kay Gatlin, Anchorage AK
56 2.15 Mark Rindner, Anchorage AK
57 2.08 Mark Beaudin, Anchorage AK
58 2.05 Darlene Holt, Anchorage AK
59 1.89 Mark Fisher, Anchorage AK
60 1.73 Jack Buschman, Anchorage AK
61 1.65 Lynne Smith, Anchorage AK
62 1.50 Tim Marx, Anchorage AK
63 1.50 Beckey Hutchens, Anchorage AK
64 1.43 La Ralle Smith, Anchorage AK
65 1.11 Charles Berger, Swartz Creek MI
66 1.06 Lisbeth Gallagher, Anchorage AK
67 1.06 Debra Mason, Anchorage AK
68 1.04 Gladys Meacock, Anchorage AK
69 0.90 Leisa Munter, Anchorage AK
70 0.90 Jim Munter, Anchorage AK
71 0.90 Camellia Buschman, Anchorage AK
72 0.79 Yuri Upton, Anchorage AK
73 0.79 Kim Smith, Arvada CO
74 0.79 Julie Guerard, Anchorage AK
75 0.68 JoAnn Cunningham, Anchorage AK
76 0.68 Evelyn Dubois, Anchorage AK
77 0.68 Casey Keough, Anchorage AK
78 0.60 Janice Tingler, Anchorage AK
79 0.45 Janet Ulrich, Anchorage AK
80 0.43 Judy Colbert, Anchorage AK
81 0.43 Janice McDonald, Anchorage AK
82 0.34 Kay Gajewski, Anchorage AK
|