Tue MidZip KO - Bracket 2
- 10 Teams | MPs | Rank | Names | 3.03 |
Susan Bender-Scheer, Morristown NJ; Erez Hendelman - Andrea Hayman, New York NY; Andy Muenz, Glenolden PA
| 2.27 |
Sharon Goldberg, Boca Raton FL; Allan Mowat - G Sekhar, Winnipeg MB; Michael Rahtjen, Lighthouse Pt FL
| 1.52 |
Roberto Verthelyi, New York NY; Cristina Tita, Detroit MI; Rick Kaye, Bingham Farms MI; Toni Bales, Pickerington OH
| 1.52 |
George Fox - Carolyne Fox - Terry Currie, Houston TX; Thomas Lawson, Bonita Springs FL
| |
---|
Tues/Wed AM Comp KO 2
- 16 Teams | MPs | Rank | Names | 13.30 |
Sherry Ann Kavaler - Edwin Siegel, New York NY; Yatindra Sahae, Carmel CA; Thomas Trudeau, Martinez CA
| 9.98 |
Paul Stodola - Maxine Cotton - Jack Hargrove - Charlotte Vincent, Leesburg FL
| 7.32 |
Christopher Rawlines - Greta Rawlines, Riverview NB; Sandra Fox, Sackville NB; John Beasy, Halifax NS
| 5.99 |
Helma Strauss, Hartford CT; Susan Seckinger - Gary Seckinger, Wethersfield CT; Jonna Robinson, Burlington VT
| |
---|
Tues/Wed AM Comp KO 3
- 16 Teams | MPs | Rank | Names | 9.90 |
John Zaleskie, Fort Myers FL; Charles Gill - Carol Garnett, St Petersburg FL; Kevin Dwyer, Lehigh Acres FL
| 7.43 |
Timothy Casey Jr - Suzanne Casey, Tampa FL; Alan Steggles, Ravenna OH; Virginia Bissig, Bear Lake MI
| 5.45 |
Donald Addis - Jackie Addis, Darien IL; Gerry Panos, Holiday FL; Joan Griffin, New Port Richey FL
| 4.46 |
Steen Metz, Sanibel FL; Bill Siegel - Miles Thomson, Cape Coral FL; Bee Hallett, Fort Myers FL
| |
---|
Tues/Wed AM Comp KO 4
- 15 Teams | MPs | Rank | Names | 7.46 |
Michael Strong - Johanna Cheung, Winfield IL; Sunny Hoffman - David Hoffman, Boca Raton FL
| 5.60 |
Dot Davis, Winter Park FL; Michiko Takenaka, Orlando FL; Christopher Shaw Jr, Carlinville IL; Marti Cowie, Lakeland FL
| 4.10 |
Gerald Williams, Bartlett TN; Jo Anne Nenni, West Palm Beach FL; John Fraser, Mississauga ON; Mary Henderson, Naples FL
| 3.36 |
Shuckie Acton - Daniel Deany - Wallace Koehler Jr, Valdosta GA; Virginia Allen, Lenox GA
| |
---|
Tues/Wed AM Comp KO 5
- 17 Teams | MPs | Rank | Names | 6.19 |
Jeanine Fagley, Altoona PA; Marion Simmons, Bradenton FL; Susan Fox - Marvin Fox, Glenview IL
| 4.64 |
Elizabeth McGuffey - Michael McGuffey - Nancy Young, Durham NC; Doreen Marek, Chapel Hill NC
| 3.40 |
William Latham - Elizabeth Latham, Thomasville NC; Doug Mahin - Linda Mahin, Tarpon Springs FL
| 2.79 |
Richard Hughes, Johns Island SC; Banner Hughes, Seabrook Island SC; Will Lehder - Diane Lehder, Kiawah Island SC
| 1.86 |
Clara Minch - George Minch, Estero FL; Patricia Poitinger, Bonita Springs FL; Ronald Poitinger, Bonita Spgs FL
| |
---|
Tue/Wed AM Comp KO Cons 1
- 5 Teams | MPs | Rank | Names | 6.98 |
Karl Hicks, Dominion NS; Heather Peckett, Nepean ON; Gerald La Flamme - Linda Cobham, Grnd-Bay-Wfld NB
| 5.24 |
Edward White, Grand Blanc MI; Phil Leon, Grosse Pointe MI; Bob Carteaux, Fort Wayne IN; Walter Fontaine, North Providenc RI
| |
---|
Tue/Wed AM Comp KO Cons 2
- 8 Teams | MPs | Rank | Names | 6.28 |
Lyn Beauchene - Jack Killough - Gary Stork, Oklahoma City OK; Gary Straka, Union City OK
| 4.71 |
Felix Shiffman, Ormond Beach FL; Samey Noori, Dunedin FL; Elton Lipnick, Houston TX; Bob Reinman, Colorado Spgs CO
| |
---|
Tue/Wed AM Comp KO Cons 3
- 8 Teams | MPs | Rank | Names | 5.65 |
Ronald Sills - Don Little - Donald Patterson, Steamboat Spr CO; Laurah Limbrick, Denver CO
| 4.24 |
Wendy Richardson - Jim Ball - Len Charney - Malcolm Yurkowski, Winnipeg MB
| 3.11 |
Andrew Risman, Toronto ON; Merryl Chin, Don Mills ON; Sharon Bain - David Kroft, Thornhill ON
| |
---|
Tue/Wed AM Comp KO Cons 4
- 7 Teams | MPs | Rank | Names | 4.98 |
George Williams - Dorothy Williams, Key Largo FL; Julie Clark - George Clark, Titusville FL
| 3.74 |
Carl Brame, Tacoma WA; Howard Fink - Rose Fink, Aventura FL; William Golush, Denville NJ
| 2.74 |
Joseph Conrad - Adeline Nash, Stuart FL; Bernie Dropcho - Sandra Dropcho, Lady Lake FL
| |
---|
Tue/Wed AM Comp KO Cons 5
- 7 Teams | MPs | Rank | Names | 3.90 |
Bill Carson - Katherine Trubey, Ltl Switzrlnd NC; Guy Ross, Lte Switzerland NC; B Susan Crutchfield, Burnsville NC
| 2.93 |
Rob Lee, Kansas City MO; Mark Hatten, Carrollton TX; Rita Lande - Jay Slesinger, Boca Raton FL
| |
---|
Mon-Thurs AM KO Bracket 2
- 16 Teams | MPs | Rank | Names |
Norma Cloyd, Paducah KY; Shi Yan - Alex Hong, Delta BC; Joseph Collins, Ft Lauderdale FL; Ian Boyd, Calgary AB
| 12.21 |
James Fowlkes - Patricia Fowlkes, Garner NC; David Smith - Gretchen Smith, Davidson NC
| 12.21 |
Neil Hunter - Anita Carlson - Sally Sabo - Kay Enfield, Santa Fe NM; William Nabors, Colorado Spgs CO
| |
---|
Mon-Thurs AM KO Bracket 3
- 16 Teams | MPs | Rank | Names |
Sheldon Pearlman - Janine Bibb - Peter Petruzzellis, Toronto ON; Elizabeth Gallagher, Oakville ON
| 9.55 |
Michael Nabrynski - Jennifer Nabrynski, Ashland MA; Mark Conner, Grantham NH; Bruce Downing, Manchester NH
| 9.55 |
Jim Cahalan, Isle of Palms SC; Dan Pickett, Casper WY; Jay Armstrong, Albuquerque NM; John Bronson, Scottsdale AZ; Reiko Raese, Boulder CO; Sue Ann Moore-Treble, Colorado Spgs CO
| |
---|
Mon-Thurs AM KO Bracket 4
- 12 Teams | MPs | Rank | Names |
Michael Nistler, Petaluma CA; Willis Mitchell, Dearborn MI; Jack Webb, Charleston SC; Herbert Stampfl, Ran Cucamonga CA
| 6.13 |
John McElroy - Ann Clapham, Ormond Beach FL; Jeanne Spletzer, Port Orange FL; Polly Thomason, Clermont FL
| 6.13 |
June Stoiber, Put-In-Bay OH; Mary Southwick, Lisle IL; Dave Anthony - Lynne Schomaeker, Fort Myers FL
| |
---|
Mon-Thurs AM KO Bracket 5
- 12 Teams | MPs | Rank | Names |
Kimberly Gilman, Watertown MA; Kathy Gilman, Shoreline WA; Robin Hillyard, Waltham MA; Stephen Pickett, Vancouver BC
| 4.91 |
Barbara McPeak - Kenneth McPeak, Lebanon TN; Sylvere Luquette - Wilma Luquette, Van TX
| 4.91 |
Marke Antonsen - Denny Gibson, Maple Ridge BC; Stephen Kalstein, Birmingham MI; John Scott Hiller, Marshall MN; Gerald Kanter, Boca Raton FL
| |
---|